Üç Kız Kardeş 37. Bölüm Fragmanı
in

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm Fragmanı

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Üç Kız Kardeş 37. Bölüm Fragmanı
Üç Kız Kardeş 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Türkan hamile! Hemen İzle! Üç Kız Kardeş’in son bölümün ardından yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı! Üç Kız Kardeş 36. bölüm sonrası 24 Ocak Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacağı merak uyandırdı! Üç Kız Kardeş 31 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan 37. bölüm fragmanı yayınlandı!

Türkan hamile olduğunu öğreniyor ve bu haberle şok oluyor. Öte yandan Rüçhan ile Türkan arasındaki gerilim sürüyor. Somer ise yaptığı konuşmayla herkesi şaşkına çeviriyor. Diğer taraftan Almanya’dan gelen kuzenin getirdiği kamerayla çekim yapan Dönüş’e Nesrin ve Rüçhan’ın yaptığı oyunculuk görenleri güldürüyor. Mustafa ise Derya’ya evlilik teklif ediyor. 

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!

Türkan, Dönüş ve Derya… Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Youtube kanalımıza abone olmak için 👉
Facebook kanalı için 👉

#ÜçKızKardeş #KanalD

Üç Kız Kardeş,Kanal D Üç Kız Kardeş,Üç Kız Kardeş Dizisi,Reha Özcan,İclal Aydın,Berker Güven,Özgü Kaya,Almila Ada,Melisa Berberoğlu,Veda Yurtsever,Tayfun Eraslan,Benian Dönmez,Nazlı Senem Ünal,3 kız kardeş,3 kız kardeş izle,3 kız kardeş full,üç kız kardeş hd izle,üç kız kardeş kanal d,3 kız,kardeş,3 kız kardeş full bölümler,3 kız kardeş izlesene,üç kız kardeş full hd,üç kız kardeş full hd izle,uç kız kardeş,uc kiz kardes,üc kiz kardes

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

48 Comments

  1. Türkan rüçhana inat etmekla kendi topuğuna sıktı kendi yuvasını kendi elleriyle yıktı hakketti bu sefer. Çünkü duyduğunda öğrendiğinde bitirmesi gerekirdi ama o inat etti rüçhana kafa tuttu resmen ama hata yaptı. Rüçhan ne kadar hata yaparsa yapsın Bi kadın olarak Türkan kayınvalidesinn tarafında olmalıydı ne olursa olsun. Bu mevzu başka Bi durumda Hele ki kocası açısından da öyle kolay sindrilebilicek ve afedilebikcek Bi durum değil. Ben çok şaşrdm ilk zamanki Türkanla şuanki Türkan çok bambaşka ilk baştaki Türkan olsa duyar duymaz vazgeçrdi Türkan. Sevilay da yaktı kızı oda az değil ben sensiz tek başıma naprm deyip durdu bencillik etti. Kızın yuvasını düşünmedi böyle bir kadının tarafını tuttu Türkan da al işte görsün sonuçlarını katlansın şimdi olacaklara. Rüçhana uygun bir dille merak etmeyin ben vazgeçtim ortalıktan diye bilirdi oda oğlunun öğrenmesine mani olurdu o duymadan öğrenmedn konu kapanırdı. Türkan burnun dikine giidp rüçhana kafa tuttuda noldu zararlı kendi çıktı müstehak bu ona…!

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️