Öpücüğe Karşılık Üniversite Kaydı Anlaşması | Yalı Çapkını 15. Bölüm
in

Öpücüğe Karşılık Üniversite Kaydı Anlaşması | Yalı Çapkını 15. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️



Öpücüğe Karşılık Üniversite Kaydı Anlaşması | Yalı Çapkını 15. Bölüm
Ferit ve Seyran’ın anlaşması. KUŞ SÜTÜYLE
BESLERİM SENİ
Yalı Çapkını 15. Bölüm 👉🏼
(30 Aralık 2022)

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00’de Star’da!

Yalı Çapkını 15. Bölümün Konusu;
Ferit, Seyran’ın gidişini hazmedemez ve karısını almak için Kazımlara gider. Kazım, Halis Ağa’nın söylediklerinden sonra Seyran’ı da alıp tüm ailesiyle Antep’e dönmekte kararlıdır ancak Ferit Seyran’ın gidişine izin vermez. Seyran’ı yanına alan Ferit’in aklında tüm aileyi birleştirecek bir yılbaşı planı vardır.

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OGM Pictures:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

#OGMPictures #YalıÇapkını #AfraSaraçoğlu #STARTV #MertRamazanDemir

ogm medya,yalı çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu yeni dizi,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,ogm yeni dizi,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Yalı Çapkını 15. Bölüm,Yalı Çapkını 15. Bölüm (30 Aralık 2022),Ferit ve Seyran’ın anlaşması.,KUŞ SÜTÜYLE
BESLERİM SENİ,Öpücüğe Karşılık Üniversite Kaydı Anlaşması

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

23 Comments

  1. Seyran'a kızmadan önce anlamak lazım nasıl bir durum içerisinde olduğunu. Seyran da aşık değil Ferit'e. Kocası ne de olsa etkileniyor. Ama asıl artık ses çıkarmama sebebi eve döndüğünde babasının sürekli onu suçlaması karılık yapamadın demesi. Sonra ablasını hiç düşünmediğini fark etti ve ondan özür diledi. Antep'e döndüklerinde hiç de iyi şeyler yaşamayacakları belli zaten. Ablasının adı çıkmış, kendisi boşanıp gelmiş. Ablası da o da yaşlı ve çocuklu adamlarla evleniceklerdi. Kazımın okutma gibi bir niyeti yok çünkü. Bir an önce evlendirip kurtulmaya çalışıcaktı. Seyran bir yerde mecbur Ferit'e. Ferit te istiyor Seyran'ı, aşk değil tabiki ama o da hoşlanıyor, arzuluyor. Bu yüzden bırakmak istemiyor. İstese Seyranla boşanır Pelin'i de takar koluna eski hayatına geri döner. Dedesi de kızmazdı. Hiçbir mecburiyeti yok Seyran'ı geri getirmek için. Karşılıklı olarak devem ettirmek istediler evliliklerini. Keşke bu Ferit'in değişeceği anlamına gelse ama değil malesef. Seyran da artık çok yorgun laf anlatmak istemiyor Ferit'e çünkü anlamıyor. Okulunu okuyabilse keşke.

  2. Seyran neden sürekli kendine yapılanları yutuyor? Ferit açık açık suratına ''istediğim zaman seni soyup sikebilirim bana karışman yasak'' diyor Seyran'da mutlu mutlu kabul ediyor. Senarist şu kızı soyayım diye abuk subuk şeyler yazıyor artık. Ferit zaten hep tecavüzden bir adım uzaktaydı o da olacak artık.

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️