​@kizilcikserbetidizi 5. Bölüm 2. Fragman | "Siz kimsiniz?"
in

​@kizilcikserbetidizi 5. Bölüm 2. Fragman | “Siz kimsiniz?”

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️​@kizilcikserbetidizi 5. Bölüm 2. Fragman | “Siz kimsiniz?”
Kızılcık Şerbeti’nin dördüncü bölümünde neler oldu?

Olaylı düğün gecesinden sonra herkes normal hayatına dönmüştür. Ancak Pembe’nin evlilik geleneklerinin bir türlü son bulmaması Kıvılcım’ı zorlamakta, yine de kızı için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı Doğa’nın üzülmesine yol açar.
Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik çok açık bir şekilde ortaya çıkacak, iki elti kozlarını paylaşacaktır.
Kayhan’ın nişanlısının muhafazakar aileye hoş görünmek için türban takmış olması hem Kıvılcım’ı hem de kızlarını rahatsız etmiştir. Bu arada küçük kızı Çimen ile Ömer’in oğlu Metehan arasında yaşanacak tatsızlıklar, Kıvılcım ve Ömer’i bir araya getirecek, ikisi de birbirlerinden etkilendiğini anlayacak ancak renk vermeyeceklerdir.
Düğünde yaptığı sürprizin muhafazakar aileyi kızdırdığından, Alev bu yanlış anlamayı düzeltmeye çalışacak, ancak bu iyi niyetli çabası ona çok daha pahalıya patlayacaktır.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti YouTube kanalına abone olmak için ➡
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#KızılcıkŞerbeti
#SılaTürkoğlu
#DoğukanGüngör

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,entertainment,eğlence,Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,Show TV,Gold Film,Barış Kılıç,Evrim Alasya,Settar Tanrıöğen,Sıla Türkoğlu,Sibel Taşçıoğlu,Doğukan Güngör,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Ceren Yalazoğlu Karakoç,Emrah Altıntoprak,kızılcık şerbeti oyuncuları,kızılcık şerbeti 5. bölüm fragman,kızılcık şerbeti kıvılcım,kızılcık şerbeti 5. bölüm 2. fragman,kızılcık şerbeti doğa

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

45 Comments

  1. Dizide sürekli Islamiyet HERSEYi “ haram günah” hic birsey yapamasin diye gösteriyorlar. Lütfen bu zihniyeten cikin artik islam dairesinde cok güzel eğlenebilinir cok güzel muhabbet olusabilir ama bu dizide sürekli tam tersini gösteriyorlar !!!! Mesela kiza bu haram su haram demek yerine onun helal şeklini sunulabilir mesela köpek istiyorsa bahcede oynayabilir. Bunu yansıtmak bu kadar zor olmamalı !!!

  2. Ohh beee icim rahatladi doganin annesine cektirdikleri icin bedel oduyor istedigimde buydu melek gibi kadini kotu etti doga bu damadin aileside bir degisik kaplayiz dindariz diyolar tum seytanliklar onlarda doktorun cinziyeti ile yargilamak nedir ya siz gidin once bu igrenc zihniyetinizi temizleyin

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️