​Kızılcık Şerbeti 12. Bölüm 2. Fragman | "Benim senden gerçekten ayrılmam gerekiyor!"
in

​Kızılcık Şerbeti 12. Bölüm 2. Fragman | “Benim senden gerçekten ayrılmam gerekiyor!”

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️​Kızılcık Şerbeti 12. Bölüm 2. Fragman | “Benim senden gerçekten ayrılmam gerekiyor!”
Kızılcık Şerbeti’nin 12. Bölümünde neler olacak?

Restoranda yaşanan rezaletten sonra Kıvılcım uzun süre kendine gelemez, Ömer’in boşanmamış olduğu gerçeğini çok acı bir şekilde öğrenmiştir. İkili arasında büyük bir yüzleşme yaşandıktan sonra Kıvılcım artık asla Ömer’le görüşmek istemediğini açık bir şekilde belirtir. Alev’in yaptığı kaza sonrası yardımına koşan Abdullah ile yolları bir kez daha kesişmiştir. Bu yakınlaşma, kaza geçiren çocuğun ailesine yardım etmek için birlikte hareket edeceklerinden bir süre daha sürecektir. Nursema’nın Umut ile buluşmasına büyük tepki veren Pembe ile Nursema’nın arası çok gergindir. Pembe ikilinin arkadaşlığına bir son vermek için kendince bir çözüm yoluna gider. Nilay’ın tekne sevdasının, onu ve kocasını zor duruma düşüreceği ufaktan belli olmaya başlar. Pembe’nin yoldaki torunları için kuracağı Zekeriya Sofrası iki aileyi bir araya getirecek, bu tür olaylardan hiç anlamayan Alev yine pervasız hareketleriyle ortamı gerecektir. Doğa ve Fatih ilişkisi gayet yolunda giderken, çocuk odası, duvar kağıdı derken yine büyük bir çıkmaza gireceklerdir. Doğa artık bu ilişkiyi sürdürebilmenin imkanı kalmadığına inanarak büyük bir karar verir.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti YouTube kanalına abone olmak için ➡
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#KızılcıkŞerbeti
#EvrimAlasya
#BarışKılıç

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,entertainment,eğlence,Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,Show TV,Gold Film,Barış Kılıç,Evrim Alasya,Settar Tanrıöğen,Sıla Türkoğlu,Sibel Taşçıoğlu,Doğukan Güngör,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Ceren Yalazoğlu Karakoç,Emrah Altıntoprak,kızılcık şerbeti oyuncuları,kızılcık şerbeti 11. bölüm fragman,kızılcık şerbeti kıvılcım,kızılcık şerbeti 11. bölüm 2. fragman,kızılcık şerbeti doğa

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

30 Comments

  1. Bu dizi islamı insanlara yalnış anlatmak ve İslamı insanlara karşı kötüleyip, her şeye karşı çıkan, cahil, modern olmayan, geride kalan, herşey haram veya dinde öyle olmaz diyen, eskileri takip eden, bu dünyaya uyum sağlayamayan, insanları dışlayan, çok eskilerin diniymiş gibi gösterip karalıyorlar.ve aynı şekilde dindarım deyip te dinin yasakladığı hareketleri ve haramları uygulayıp, işte dindarlar böyle gösterimin ortaya koyuyorlar. Belki dahada müthiş planları vardır ama ben bu kadarını diyeyim.
    Bu dizinin daha çok yüce dinimiz İslama zarar vermeden, ve o dinin gerçek takipçilerinin isimlerini ve şahsiyetlerini daha çok zedelemden , bu dizinin kapatılması ve yöneticisi hakkında şikayete baş vurmak gerekir.

  2. Bütün diğer hayvanları yemek de haram olduğuna göre Allah Kur'an'da özellikle domuzun ismini niye belirtmiştir diye hikmetlerini düşünebilirsiniz. Evet yılan haramdır ama derisinden çanta yapıldığında kullanılmasında bir haramlık yoktur. Evet kedi eti de haramdır ama aslında dinen tertemiz bir hayvandır, okşanıp sarılmakta hiçbir sakınca yoktur. Domuzun ise sadece etinin yenmesi değil, kemiği, kılı, derisi, kanı, yağı, her bir zerresi pislik diye ifade edilir ve faydalanmak haramdır. Onun haram edilmesinin birçok sebebi olabilir ve Allah'ın yaratmasında doğaya çeşitli kazanımlar ve başka binbir türlü hikmetler vardır ama önemli olan Allah'ın bunu bize imtihan olarak tayin etmiş olmasıdır. Bakalım biz ne kadar riayet edeceğiz?.. Domuzu ben dışkıya benzetiyorum. Tamamen pis olan bir şey, evet günümüzde birçok yerde resimlerle sevimli hale getirerek 💩 bu şekilde önümüze sunuyorlar ama neticesinde kaka kakadır. Kaka figürlü bir duvar süsünü çocuğuna yapmayı isteyen anne baba, domuz figürlü de yapsın sorun değil ama benim tercihim olmaz.

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️