​Kızılcık Şerbeti 11. Bölüm 2. Fragman | “Kıvılcım aşk bu…”
in

​Kızılcık Şerbeti 11. Bölüm 2. Fragman | “Kıvılcım aşk bu…”

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️​Kızılcık Şerbeti 11. Bölüm 2. Fragman | “Kıvılcım aşk bu…”
Kızılcık Şerbeti’nin 10. Bölümünde neler oldu?

Kıvılcım yardım ettiği şiddet mağduru kadının kocası tarafından uğradığı saldırıdan Ömer’in sayesinde kurtulur.
Fatih’in kavga esnasında evi terk etmesi Doğa’yı çıldırtmış ve onu takip ettiğinde bir kadının evine girerken görmüştür. Eve döner ve eşyalarını toplar, bu sefer kesin kararlıdır, Fatih’in yanında durmayacaktır. Pembe ve Abdullah’ın devreye girmesiyle konu açıklığa kavuşur, Fatih bir kadının yanına değil arkadaşının evine gitmiştir. İkili barışır.
Nursema’nın sergiye katılacak olması Pembe’yi çok rahatsız etmektedir. Onun bu başına buyruk davranışlarına bir son vermek gerektiğini düşünen Pembe bu güne kadar çok ısrarcı olmadığı evlilik konusunu ağzından düşürmemeye başlar.
Alev, Abdullah ile tesadüf karşılaştığı kafede onun gücünden, karizmasından artık iyiden iyiye etkilenmeye başlamıştır.
Kıvılcım’ın evindeki yemek herkesi bir araya getirir ancak iki aile arasındaki farklılıklar her zamanki gibi yine apaçık ortadadır.
Fatih’in, Doğa’nın babasıyla ortak olarak aldığı otelin açılışı yapılacak, kimse bu ortaklıktan memnun olmasa da Fatih’in hatırına herkes katılacaktır. Açılıştan birlikte çıkan Kıvılcım ve Ömer için ise yepyeni bir sayfa açılmak üzeredir.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti YouTube kanalına abone olmak için ➡
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#KızılcıkŞerbeti
#EvrimAlasya
#BarışKılıç

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,entertainment,eğlence,Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,Show TV,Gold Film,Barış Kılıç,Evrim Alasya,Settar Tanrıöğen,Sıla Türkoğlu,Sibel Taşçıoğlu,Doğukan Güngör,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Ceren Yalazoğlu Karakoç,Emrah Altıntoprak,kızılcık şerbeti oyuncuları,kızılcık şerbeti 11. bölüm fragman,kızılcık şerbeti kıvılcım,kızılcık şerbeti 11. bölüm 2. fragman,kızılcık şerbeti doğa

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

33 Comments

  1. Ya kıvılcım ve ailesi, yani bu ailenin kızları bu dizide diger pglan tafarının erklerine bekar evli farketmezin kafayı takmis durumda, bu ise migdemi bulamdırıyor, kıvılcım damadının amcasina kafayı takmis, oyle veya evli oldugunu bildigi halde amcasıyla zina yapiyor normal karsılaniyor, kızı evlenmeden cocık yapıyor normal karsılanıyor, kız kardesi yiyeginin öz evli kayınbabasına kafasına kancayı takıyor buda normal karsılanıyor, öyle böyle hersey normallestirilmeye calısılıyor. Bu aile bu sözde sosyetik aileyle tanısdıkdan sonra ahlakı bozulmaya basladı. Pempeye gelince tamam hataları var ama kızının kotulugunistedigini zannetmiyorum, tamam metodu yanlıs ama kotu bir karekter degil oyle gormüs, ama en azından kimsenin yuvasını yıkma gibi bir derdi yok. Toplumda ahlakı boyle bozuyorlar. Tehlikenin farkındanisiniz?

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️