Güzide havalimanında çıldırdı! - Aldatmak 2. Bölüm
in

Güzide havalimanında çıldırdı! – Aldatmak 2. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Güzide havalimanında çıldırdı! – Aldatmak 2. Bölüm
2. Bölüm Özeti:
Tarık’ın yaşadığı ikili hayatın ortaya çıkması herkesi şoke etmiştir. Uğradığı ihaneti sindirmeye çalışan Güzide, ansızın gelen bir telefonla bir kez daha sarsılır. Okulu için Amsterdam’a gittiğini sandığı kızı Oylum, Ankara’da bir kazaya karışmıştır. Aklında bir sürü soru işaretiyle yola çıkan Güzide, Tarık’tan göremediği desteği eski bir dostundan görür.

Tim’in Oylum’u olay yerinde bırakıp kaçması, Oylum’u suçlu konuma düşürür. Nüfuzlu bir aileden gelen Tim, gerçekler ortaya çıkmadan önce yurt dışına kaçabilmek için uğraşmaktadır. Ancak Güzide, kızının işlemediği bir cinayetten hüküm giymemesi için elinden geleni yapacaktır.

Oltan’ın emaneti olan parayı kaybeden Ozan, yanlışını telafi etmeye çalışırken hata üstüne hata yapar. Nitekim dolandırılmasına neden olan olayın arka planında yaşananların açığa çıkması, Ozan’ı daha öfkeli bir hale getirecektir.

Ailesi için ilmek ilmek kurduğu düzen yıkılan Güzide, herkesin yardımına koşmaya çalışır. Bu belki de hayatının en büyük sınavı olacaktır.
#Aldatmak #atv
atv YouTube kanalına abone olun:
atv Facebook:
atv Instagram:
atv Twitter:
atv TikTok:

atv,dizi,türkiye,turkey,program,tv,yayın,diziler,turkish series,turkish drama,vahide perçin,ercan kesal,mustafa uğurlu,güzide,sezai,yusuf çim,feyza sevil güngör,cem bender,aldatmak,aldatmak dizi,aldatmak oyuncular,aldatmak tanıtım,aldatmak teaser,yeni dizi aldatmak,ercal kesal,atv youtube,aldatmak 2. bölüm,aldatmak 2. bölüm sahneleri,aldatmak 2. bölüm sahneleri izle

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 Comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️