Gelsin Hayat Bildiği Gibi 29. Bölüm 1. Fragman | "Hesabını kapattım, dünyanı değiştireceğim senin!"
in

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 29. Bölüm 1. Fragman | “Hesabını kapattım, dünyanı değiştireceğim senin!”

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Gelsin Hayat Bildiği Gibi 29. Bölüm 1. Fragman | “Hesabını kapattım, dünyanı değiştireceğim senin!”
Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 28. Bölümünde Neler Oldu?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 28. bölümünde; Kıvanç’ın Sadi ve Songül’den istediği yardım sonunda Payaslılar işin peşine düşer. Diğer taraftan ablasının kaçırıldığını öğrenen Mert bu durumdan Kıvanç’ı sorumlu tutarken ikilinin arasını bulmak da Sadi’ye kalır.

Yalnızlıktan dolayı iyice dağıtan ve kendini eğlenceye veren Gizem’in okul devamsızlığı hocalarından sonra hem Araz’ın hem de Mert’in dikkatini çeker. Araz, Gizem’i bulduğu yerde tanıdık bir simayla kavga çıkarırken Gizem ve Araz’ı eve girerken gören Mert ise hayal kırıklığı yaşar.

İtalyan bir uyuşturucu kuryesinin yakalanmasının ardından çıkarılacağı mahkemeye kadar korunma görevi Songül’e verilir. Sadi Songül’ün İtalyan bir adamla 24 saat boyunca aynı yerde kalacağını duyunca kıskanmaya başlar. Songül her ne kadar bunda kıskanılacak bir şey olmadığını söylese de ertesi gün kapıyı çalan misafirle kendini Sadi’nin yerine koyar. İkili birbirlerinden uzak bir gün geçirirken Sadi’nin Songül’ü görmek istemesi Songül’ü zor durumda bırakır. Songül çalan telefonda karşısında gördüğü iki isme inanamaz.

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, Perşembe 20.00’de Show TV’de.

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#GelsinHayatBildiğiGibi
#ErtanSaban
#DevrimÖzkan

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,gelsin hayat bildiği gibi dizi,gelsin hayat bildiği gibi oyuncuları,gelsin hayat bildiği gibi fragman,gelsin hayat bildiği gibi izle,gelsin hayat bildiği gibi show tv,gelsin hayat bildiği gibi dizisi ve oyuncuları,gelsin hayat bildiği gibi 28. bölüm,ghbg fragman,devrim özkan,ertan saban,gelsin hayat bildiği gibi 28. bölüm 2. fragman

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

37 Comments

  1. Mert'in tavırları korumacı halı çok abartılı. Tmm ablandir korumak istersin ama kimse bir insanı yargısız infaz edemez. Biraz daha karakterin oturması anlayış ve izan gibi insancıl özelliklerin yapışması lazım. Oyunbozan mizikci şımarık çocuklar gibi ileri tuşu olsa onun sahnelerini atlatmak isteriz. Meltem ve yaver den iyi hikaye çıkar

  2. Herkes diğer karakterleri izlemeyelim işte sürekli sadgül izleyelim falan diyolar ama bence dizinin olayı da o biraz aslında birsürü olay dönüyo ve biz sadgül sahnelerini heyecanla bekliypruz hevesle izliyoruz bölümün yarısı sadgül sahnesi olursa bi anlamı kalmaz ki azken çok daha değerli bence ki çok da az değil yani he belki yaver sahnesi arttırılabilir çünkü o 3 ü çok güzeller sahnede diğer her şey çok güzel ve zaten bu haliyle çok sürükleyici bi dizi değiştirin yazmak saçma madem değişmesini istiyosyn izleme yani

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️