Gece Hayatının Aranan Yüzü: Ferit Korhan | Yalı Çapkını 11. Bölüm
in

Gece Hayatının Aranan Yüzü: Ferit Korhan | Yalı Çapkını 11. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Gece Hayatının Aranan Yüzü: Ferit Korhan | Yalı Çapkını 11. Bölüm
Ferit gazetelere yakalandı. BİZİM ÇAPKIN
YAKALANDI
Yalı Çapkını 11. Bölüm 👉🏼
(2 Aralık 2022)

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00’de Star’da!

Yalı Çapkını 11. Bölümün Konusu;
Yusuf’un Ferit’in sorusuna verdiği cevap Seyran’ı çok sinirlendirir ve gözü ne Ferit’i ne de Yusuf’u görmek ister. Abidin ile gece dışarı çıkan Ferit’i ise tatsız bir sürpriz bekler. İstemeden bir gazeteci tarafından fotoğraflanan Ferit, Halis Ağa öğrenmeden bu beladan kurtulmak için Orhan’dan yardım ister. Ferit’e bu konuda yardımcı olabilecek kişi ise Seyran’dır.

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OGM Pictures:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

#OGMPictures #YalıÇapkını #AfraSaraçoğlu #STARTV #MertRamazanDemir

ogm medya,yalı çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu yeni dizi,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Şerif Sezer,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,ogm yeni dizi,star tv,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Yalı Çapkını 11. Bölüm,Yalı Çapkını 11. Bölüm (2 Aralık 2022),Ferit gazetelere yakalandı.,BİZİM ÇAPKIN
YAKALANDI

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

29 Comments

  1. Feriti gercekten anlayamiyor ve diyelim ki seyran feritin sinirini bozdu ya orda eda yi tutmak nedir, ya peli tabi ki de yanlis anlacak, ne de olsa ferit onun erkek arkadasin, ya sevgilisi ve karisi varken eda dan hoslanmak nedir ya, hic sasirmadim hangi kiz ferit le olmak ister ki ya seyran feriti reddetmek o kadar hakli ki ferite soylecek bulamiyorum vallaha ya akli basinda olsaydi disari ciksaydi havalirdi sonra odasina gidicekti ve karinin gonlunu alsaydi, orda disco da yani feritin gitigi gece nin korundeydi bu karanlikta nasil evde izin veriyolar gitmesi ne?

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️