Çöp Adam 13. Bölüm Fragman
in

Çöp Adam 13. Bölüm Fragman

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Çöp Adam 13. Bölüm Fragman
Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır.

Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur.
Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır.

Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Hikaye: Gülseren Budayıcıoğlu
Senaryo: Melek Gençoğlu, Su Ersöz

Oyuncular:
Engin Altan Düzyatan
Elçin Sangu
Sedef Avcı
Füsun Demirel
Salih Kalyon
Elçin Afacan
Ali Yoğurtçuoğlu
Hülya Şen
Cankat Aydos
Büşra Çam
Şeyda Terzioğlu
Eylül Uğan
Sinan Albayrak
Güliza Nisa Uray

#ÇöpAdam

Elçin Sangu,Engin Altan Düzyatan,Sedev Avcı,Çöp Adam,Çöp Adam 1. Bölüm,Çöp Adam Tanıtım,Çöp Adam Fragman,Çöp Adam İzle,Salih Kalyon,OGM Pictures,Gülseren Budayıcıoğlu,stickman,stickman episode 1,turkish series with english subtitles,series turcas,novelas turcas,turkish dramas in hindi,turkish dramas in urdu,turkish drama hd,turkish series,Hombre Palo,Hombre Palo Capitulo 1 en español,رجل العصا,مسلسل رجل العصا الحلقة 1 مترجمة,مسلسل رجل العصا

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

47 Comments

  1. So wait Tamar angry at his sister and wife for locking the home recker up for a few hours so they can have some peace in the house for his birthday but it was ok for him to lock perry in the basement for so long and also adultery, lie and hurt his daughter and wife, Tamar sick in his brains, this series going so shity, I keep looking to see if something positive will happen but it keeps getting worst 🤮

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️