Ateş Kuşları 6. Bölüm @atvturkiye
in

Ateş Kuşları 6. Bölüm @atvturkiye

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Ateş Kuşları 6. Bölüm @atvturkiye
#AteşKuşları yeni bölümüyle Cuma #atv’de!

7. Bölümü izlemek için TIKLA:

Ateş Kuşları 6. Bölüm Özeti;
BARBAROS, GÜLAYŞE’Yİ KAÇIRIYOR
Gülayşe’nin Ali’ye olan öfkesi gözünü karartır. Barbaros’tan onu kaçırmasını ister. Ejderhaya binen Gülayşe ve Barbaros mola yerine veda ederken Ateş Kuşları, gözü gibi baktığı Gülayşe’yi kaybetmekle yüzleşir. Ali ve Zıpkın, Gülayşe’yi bulmak için Barbaros’u tanıyan kişinin, Mete’nin peşindedir.

GÜLAYŞE, AMCASI VE YENGESİYLE KARŞI KARŞIYA!
Naz ve Menderes, 20 yıl önce çöpe bıraktıkları o bebeğin, Gülayşe’nin karşısındadır!

ÇATAL, GÜLAYŞE’Yİ ARIYOR
Ateş Kuşları’nın en büyük kâbusu gerçek olur. Gülayşe, bu kez Çatal’ın ağına düşer.

KARA’NIN AKIBETİ NASIL OLACAK?
Geçmişte ise Ali’nin planı işe yarar ve Çatal’ın elinden kurtulmayı başarırlar. Ama bu kez de Kara ortada yoktur. Ateş Kuşları’ndan ayrı düşen Kara’nın peşinde yine aynı araba vardır. Kara kurtulacak mıdır?

Oyuncular:
İlayda Alişan(Gülayşe), Görkem Sevindik (Ali), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Serkan Ercan (Menderes), Nizam Namidar (Nizam), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Onat Bulut (Halis), Lilya İrem Salman (Hüma), Sedef Akalın (Şirin), Hilal Uysun (Nermin), Ozan Ağaç (Zümrüt), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Yeşim Dalgıçer (Gazeteci), Kaan Sevi (Cemal), Çınar Yükçeker (Yakup), Almira Abay (Çocuk Mercan), Fatih Fuat Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Görkem Doğan(Pamir), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Umut İnan (Çocuk Ali)

YouTube kanalına abone ol:
Twitter:
Instagram:
Facebook:

ateş kuşları,atv,ates kuslari,ateş kuşları dizi,yeni dizi,bozdağ film,atv dizileri,turkish drama,turkish series,İlayda Alişan,Görkem Sevindik,Hande Soral,Burak Tozkoparan,Serkan Ercan,Nizam Namidar,Ahmet Saraçoğlu,Gonca Cilasun,Erdem Şanlı,Emir Çubukçu,Onat Bulut,Lilya İrem Salman,Gülayşe,Ali,mercan,Barbaros,Menderes,Nizam,Çatal,Hacer,Zıpkın,Sabit,ateş kuşları 6. bölüm,ateş kuşları 6. bölüm izle,ateş kuşları yeni bölüm,Ateş Kuşları 6. Bölüm

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

50 Comments

Load more comments

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️