Aldatmak 16. Bölüm Tanıtımı | Her Perşembe 20.00'de atv'de!
in

Aldatmak 16. Bölüm Tanıtımı | Her Perşembe 20.00'de atv'de!

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️Aldatmak 16. Bölüm Tanıtımı | Her Perşembe 20.00'de atv'de!
Aldatmak 16. Bölüm Tanıtımı | Her Perşembe 20.00’de atv’de!
Aldatmak 15. Bölüm:

Yeni Bölüm Perşembe 20.00’de atv’de!

Tarık ve Yeşim cephesine karşı yaptığı cesur hamle Güzide’nin bir kez daha hedef haline gelmesine sebep olur. Güzide, mesleğini kaybetmesi üzerine iyiden iyiye dağılan hayatını toplamanın yolunu, ailesini yeniden bir araya getirmekte bulur.

Behram’ın kendisine olan ilgisine karşı ne hissedeceğini bilemeyen Oylum için bir yangın da Tolga cephesinde başlar. Oltan’ın Ozan ve Güzide’ye yaptığı şantajlarla yüzleşen ikilinin ilişkisi zor bir sınavdan daha geçecektir. Sevdiği kadın için babasıyla arasına duvar ören Tolga ona ihtiyacı olduğunda kararının arkasında durabilecek midir?

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Oyuncular: Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özelcan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Asena Girişken, Cem Sürgit, Defne Samyeli.

KÜNYE
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım: TIMS&B Productions
Senaryo: Yıldız Tunç,Atilla Özel,N.Selena Çağlayan
Müzik: Aytekin Ataş
Genel Koordinatör: Banu Güler
Uygulayıcı Yapımcı: Selin Erdinç
Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Ayşe Çamur

TIMS&B:
Aldatmak Resmi Facebook Hesabı:
Aldatmak Resmi Twitter Hesabı:
Aldatmak Resmi Instagram Hesabı:

#atv #TIMSB #Aldatmak #VahidePerçin #ErcanKesal

timsb,TIMSB,Aldatmak,aldatmak dizisi,aldatmak yeni dizi,Vahide Perçin,Ercan Kesal,Mustafa Uğurlu,Cem Bender,Yusuf Çim,Feyza Sevil Güngör,Asena Girişken,Cem Sürgit,Meltem Baytok,Hatice Deniz,Burcu Söyler,Merve Altınkaya,Kerem Müsligil,Esin Alpogan,aldatmak güzide,aldatmak tarık,aldatmak ozan,atv,aldatmak 16. bölüm,aldatmak 12 Ocak 2022,defne samyeli,avukat elmas heves,Aldatmak 16. Bölüm 1. Tanıtımı,Aldatmak 16. Bölüm Tanıtımı

Video Source & Full Credit

Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

8 Comments

  1. Anladık. Yeşim kızı kaçırıldı diye Güzideden şikayetçi oluyor. Oylum da elimde senin videon var diye tehdid ediyor ve şikayetini geri çekmesini istiyor. Yani böyle Yeşim konusu kapanacaksa çok yazıklar olsun. Bi kere aynı şey değil ki. Adam öldürüyor ve konu kapanıyor 👎👎👎

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

Win iPhone 14 Free Online

100% Safe & Secure No Spam👍️